Wiral

Wiral to norweska firma technologiczna, która projektuje i wytwarza przystępne cenowo systemy linkowe do aparatów dla filmowców i twórców treści. Jej założyciele dążą do tego, aby tworzyć produkty, które umożliwią twórcom wyjście poza schemat, rozwój ich potencjału i opowiedzenie historii w kreatywny i atrakcyjny sposób. W ich asortymencie znajdziesz systemy linkowe do aparatów i akcesoria, które sprawią, że kręcenie filmów będzie prostsze i bardziej kreatywne.

Kategorie

Wszystkie
Wszystkie:2
Wszystkie
2

Sortuj według:

Pokaż jako

WiralMobile Dampere Mount
Numer art.
112649
EAN
7090048150037
Na stanie
99,90 zł
WiralTravel Case
Numer art.
112652
EAN
7090048150105
Na stanie
209,00 zł

System linkowy do aparatu firmy Wiral

Firma Wiral oferuje wysoce innowacyjny system linkowy do aparatów, który pasuje do wielu różnych urządzeń do rejestrowania obrazu.

Produkt tej firmy — Wiral LITE — to wszechstronny system linkowy zaprojektowany tak, aby umożliwić kręcenie niepowtarzalnych, dynamicznych ujęć. To świetne akcesorium do produkcji filmowej, sportowej, lifestyle’owej, coachingowej i innych rodzajów nagrań zarówno w studio, jak i w plenerze.

Wiral LITE to doskonałe akcesorium do aparatu, które umożliwia kręcenie ujęć pod niezwykłymi kątami, dzięki czemu filmy zyskują kinowy wygląd. Trzy różne tryby i zróżnicowane prędkości pozwolą Ci nagrać niesamowity materiał przy każdej okazji. Niezależenie od tego, czy kręcisz film poklatkowy, malowniczą panoramę lub chcesz uchwycić szybkie ujęcia pełne akcji, system Wiral LITE da Ci pełną swobodę artystyczną!

Do systemu linkowego możesz przymocować lżejszą lustrzankę cyfrową, kamerę kompaktową, kamerę GoPro lub smartfona. W ofercie tej firmy znajdziesz też akcesoria, takie jak rozmaite mocowania dopasowane do różnych typów urządzeń, których możesz użyć, superdługą linkę, jeżeli planujesz dłuższe ujęcie, etui podróżne klasy premium, aby dodatkowo zabezpieczyć sprzęt na czas podróży, oraz części zamienne, w razie gdyby coś się popsuło.

Informacje o firmie Wiral

Firma Wiral została założona w 2017 r. Był to startup założony dzięki zbiórce na portalu crowdfundingowym. Przygoda jej założycieli mogła się rozpocząć dzięki pierwszej udanej zbiórce, która trwała tylko 4 minuty, bo tak szybko udało się zebrać 100% funduszy. Od tego czasu udało im się zaprojektować i wyprodukować ich system linkowy do aparatu i zrealizować swój pierwszy cel. Z podekscytowaniem myślą o tym, jak potoczy się ich dalsza droga.

Adres rejestrowy Focus Nordic Poland ul. Wiertnicza 165 02-952 Warszawa Adres korespondencyjny Focus Nordic Poland Al. Jerozolimskie 178 02-486 Warszawa KRS: 0000637937

Znajdź na mapach Google

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o produktach, inspiracje i oferty specjalne.