Fotografia
Wideo

Ogólne warunki sprzedaży

Zdjęcie: Kapser M de Thurah

Ceny

Podane ceny są cenami netto. Zastrzegamy sobie prawo do natychmiastowej zmiany ceny w razie wystąpienia okoliczności, nad którymi nie mamy kontroli. Na przykład zmiany cen u naszych dostawców, zmian kursu walut itp.

 

Warunki płatności

Po zatwierdzeniu wniosku klienta przyznajemy mu termin płatności uzależniony od indywidualnych ustaleń.  W przypadku płatności dokonywanych po terminie doliczane będą ustawowe odsetki.

 

Wysyłka i dostawa

Zamówienia na kwotę wyższą niż 1000 zł są wysyłane bez dodatkowych kosztów transportu przez wybranego przez nas spedytora. W przypadku zamówień z odpłatną wysyłką naliczymy opłatę za wysyłkę i dystrybucję w wysokości 53 zł. netto. Koszty ewentualnej dostawy ekspresowej zostaną doliczone do faktycznego kosztu wysyłki. Dotyczy to również towarów o dużych rozmiarach lub wadze. Wszelkie oczekujące na realizację zamówienia są dostarczane nieodpłatnie.

 

Zwroty - roszczenia i wymiany

W przypadku wysyłki zwrotu do firmy Focus Nordic należy spełnić poniższe wymogi:

  • Wnioski o zwroty należy składać na stronie. Muszą one zostać zatwierdzone przez firmę Focus Nordic.
  • W przypadku w pełni sprawnych produktów nie przyjmujemy zwrotów. Akceptujemy je jedynie w przypadkach, w których firma Focus Nordic wysłała błędny produkt.
  • Zwracanych produktów nie należy fizycznie przekazywać przedstawicielom firmy Focus Nordic.
  • W przypadku wysyłki zwracanego towaru bez naszej uprzedniej zgody – obciążamy Klienta kosztami transportu.
  • Roszczenia dotyczące wad i/lub błędnych produktów należy zgłaszać w ciągu 8 dni od daty ich otrzymania.

 

Uszkodzenia w transporcie

W przypadku uszkodzenia towarów w transporcie:

  • Zgłoś uszkodzenia bezpośrednio kierowcy, który dostarczał paczkę i upewnij się, że zostały one odpowiednio udokumentowane. Jest to bardzo ważne i należy o to zadbać, zanim podpisze się potwierdzenie odbioru.
  • Przygotuj dokumentację fotograficzną uszkodzonej przesyłki
  • Wyślij zgłoszenie na adres info@focusnordic.pl i uwzględnij w nim opis uszkodzeń, numer przesyłki, numer faktury oraz dołącz wszelką niezbędną dokumentację.
  • Zachowaj opakowanie i wszelkie dokumenty logistyczne w celu zbadania sprawy.

 

Inne informacje

Firma Focus Nordic zastrzega sobie prawo do korekty wszystkich informacji bez uprzedniego poinformowania klienta w razie wystąpienia między innymi potencjalnych błędów, zmian cen, zmian oferty produktowej lub wyprzedaży stanów magazynowych.

Adres rejestrowy Focus Nordic Poland ul. Wiertnicza 165 02-952 Warszawa Adres korespondencyjny Focus Nordic Poland Al. Jerozolimskie 180 02-486 Warszawa KRS: 0000637937

Znajdź na mapach Google

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o produktach, inspiracje i oferty specjalne.