Poznaj Focus Nordic

Zdjęcie: Ole Henrik Skjelstad

Firma Focus Nordic to czołowy dystrybutor produktów fotograficznych i filmowych w Europie, w którego ofercie można znaleźć ponad 80 marek reprezentowanych na 28 rynkach. Przyczyniamy się do rozwoju branży i z zaangażowaniem dzielimy się wiedzą oraz inspirujemy innych. Nasze szacunkowe obroty roczne wynoszą 65 mln EUR.

Dzięki wykorzystaniu ekonomii skali poprzez działanie w różnych krajach, językach, walutach i kulturach firma Focus Nordic skutecznie reprezentuje dużą liczbę producentów i marek w branży fotograficznej, filmowej i urządzeń optycznych w celu zapewnienia bardzo bogatej oferty produktowej. Dzięki scentralizowanej siedzibie głównej w Szwecji odpowiedzialnej za logistykę, zarządzanie produktami, marketing, finanse i IT oraz wiedzy o rynkach lokalnych, którą dysponują nasze lokalne zespoły sprzedażowe, możemy działać sprawnie na wszystkich naszych rynkach.

 

Nasza misja

Naszą misją jest dostarczenie użytkownikom końcowym wszystkiego, czego potrzebują, aby z przyjemnością realizować swoją pasję fotograficzną, filmową lub związaną z optyką. Pragniemy być też najlepszym partnerem dla naszych producentów i dostawców poprzez uzupełnianie ich marek o wartość dodaną, zapewnianie im najlepszej możliwej widoczności na rynku, zwiększanie świadomości istnienia marki i udziału w rynku.

 

Nasza wizja

Zależy nam na zdobyciu pozycji lidera na wszystkich rynkach, na których działamy, pod względem przychodów, zysków i reputacji. Dążymy do tego, aby być najbardziej cenionymi przez klientów i dostawców partnerami w branży fotograficznej, filmowej i urządzeń optycznych dzięki dodawaniu wartości do ich działalności.

Adres rejestrowy Focus Nordic Poland ul. Wiertnicza 165 02-952 Warszawa Adres korespondencyjny Focus Nordic Poland Al. Jerozolimskie 178 02-486 Warszawa KRS: 0000637937

Znajdź na mapach Google

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o produktach, inspiracje i oferty specjalne.