Lume Cube

Niezależnie od tego, czy tworzysz treści, nagrywasz wspomnienia, czy też ruszasz na spotkanie z przygodą, nie daj się powstrzymać niedoborom oświetlenia. W asortymencie tej firmy znajdziesz wiele interesujących produktów do kręcenia filmów, transmisji strumieniowej, dronów i wielu innych zastosowań. Jednym z takich produktów jest Lume Cube 2.0 — lampa, która może rozświetlić całe pomieszczenie, a jednocześnie jest tak mała, że mieści się w dłoni. Można ją łatwo ustawić za pomocą smartfona, a poza tym jest odporna na wstrząsy i wodę.

Kategorie

Wszystkie
Wszystkie:2
Wszystkie
2

Sortuj według:

Pokaż jako

Lume CubeHoneycomb 2 Pack
Numer art.
107950
EAN
855239006572
Na stanie
61,90 zł
Lume CubeDrone Mounts for Dji Phantom 4 Blue
Numer art.
105926
EAN
855239006220
Na stanie
129,00 zł

Mocowana na aparacie lampa LED

Gdy potrzebujesz zewnętrznej lampy LED do aparatu lub smartfona, ważne jest, aby taka lampa LED-owa była mała, kompaktowa i lekka, i właśnie taka jest lampa Lume Cube. Firma Lume Cube oferuje wyjątkowo efektywne lampy LED montowane na aparacie opracowane z myślą o najbardziej wymagających fotografach.

Lampy LED do dronów

Wykorzystywanie dronów stało się niezwykle popularne w produkcji filmowej i wśród konsumentów. Nawet jeśli dzisiejsze drony są bardzo łatwe w obsłudze, wciąż mają pewne ograniczenia a ich użytkowanie bywa wyzwaniem. Jeżeli planujesz filmować w warunkach słabego oświetlenia i chcesz uzyskać dobrze wyglądające ujęcia, możesz się zawieść. W odpowiedzi na wyzwanie, z którym mierzy się wielu użytkowników, firma Lume Cube stworzyła ofertę wysokiej jakości lamp do dronów.

O firmie Lume Cube

Wszystko zaczęło się w Kalifornii w 2014 r. od projektu w serwisie crowdfundingowym opracowanym między jedną sesją surfingową a drugą. Lume Cube szybko zyskała reputację firmy tworzącej małe innowacyjne rozwiązania oświetleniowe dla vloggerów, podróżników i innych twórców treści, którzy szukają kompaktowej, a jednocześnie niezawodnej lampy. Niech lampa marki Lume Cube będzie Twoim towarzyszem!

Adres rejestrowy Focus Nordic Poland ul. Wiertnicza 165 02-952 Warszawa Adres korespondencyjny Focus Nordic Poland Al. Jerozolimskie 178 02-486 Warszawa KRS: 0000637937

Znajdź na mapach Google

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o produktach, inspiracje i oferty specjalne.