Przygotowanie kolażu przy użyciu aplikacji Polaroid Lab

2021-05-28

Funkcja kolażu to jedno z kreatywnych narzędzi, z których możesz korzystać w aplikacji Polaroid Lab. Umożliwia przygotowanie mozaiki w formie zdjęć Polaroid z Twoich ulubionych cyfrowych obrazów.

Przygotowanie kolażu jest proste i przyjemne. Wystarczy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. Dotknij ikony aplikacji Polaroid Lab w głównym menu aplikacji.
  2. Wybierz swoje zdjęcie (najlepszy efekt uzyskasz, jeżeli wybierzesz dobrze doświetlone zdjęcie z jasnymi kolorami i elementami, które są równomiernie rozłożone na całym obrazie), a następnie dotknij polecenia Next (Dalej) w prawym górnym rogu.
  3. Wybierz rozmiar kolażu z górnego paska. Możesz wybrać preferowaną przez Ciebie opcję (nieuporządkowaną lub uporządkowaną). Aplikacja wyświetli wszystkie ekspozycje, które musisz wykonać. Dotknij strzałki w prawym dolnym rogu.
  4. Pierwsza ekspozycja jest podświetlona na pomarańczowo, aby zaznaczyć, że będzie to pierwsze wykonywane zdjęcie. Naciśnij ptaszek, gdy wszystko będzie gotowe do pierwszej ekspozycji i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji. Naciśnij czerwony przycisk w aplikacji Lab, aby zrobić pierwsze zdjęcie.
  5. Gdy weźmiesz telefon, zauważysz, że teraz to drugi obraz jest podświetlony na pomarańczowo.
  6. Jeżeli coś nie wyszło i chcesz spróbować ponownie, cofnij i jeszcze raz naciśnij pierwszy obraz.
  7. Przejdź dalej i wykonaj wszystkie ekspozycje.
  8. Jeżeli wybierzesz kolaż złożony z więcej niż ośmiu zdjęć, musisz wyjąć pusty wkład i zastąpić go nowym. Aplikacja zapamięta, na jakim etapie jesteś, więc wystarczy, że naciśniesz ptaszek i zrobisz zdjęcie.
  9. Odczekaj, aż wszystkie zdjęcia się wywołają. Trzymaj je z dala od światła.

Odkryj wszystkie produkty firmy Polaroid

Adres rejestrowy Focus Nordic Poland ul. Wiertnicza 165 02-952 Warszawa Adres korespondencyjny Focus Nordic Poland Al. Jerozolimskie 178 02-486 Warszawa KRS: 0000637937

Znajdź na mapach Google

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o produktach, inspiracje i oferty specjalne.