Kultura naszej firmy — obecnie i w przyszłości

Zdjęcie: Kasper M de Thurah

Na kulturę firmy Focus Nordic duży wpływ mają skandynawskie wartości. Ponieważ obecnie działamy w 15 europejskich krajach, ważne jest, abyśmy byli otwarci na nowe wpływy i pomysły a jednocześnie zachowali wartości, które mają znaczenie dla naszej organizacji i naszych pracowników.

Wszyscy pracownicy we wszystkich krajach, w których działa firma Focus Nordic, wnoszą do naszej organizacji cenne umiejętności i cechy, które doceniamy. Ważne jest również to, aby wszyscy pracownicy postępowali zgodnie z kulturą firmy Focus Nordic, współdzielili ten sam system wartości i działali zgodnie z tym, za czym opowiada się firma Focus Nordic.

Nasze podstawowe wartości


Photo: Marcin Ciepielewski

Oddanie

Jesteśmy oddani naszym markom, dostawcom, klientom i branży a także zadaniom, które każdy z nas wykonuje. Każde zadanie jest ważne i istotne. Zaangażowanie, zainteresowanie i solidarność to coś, czego wymagamy od pracowników na wszystkich szczeblach i we wszystkich działach. Jesteśmy jednym zespołem i jesteśmy jemu oddani.


Photo: Lena Lee

Profesjonalizm i przyjazność

Postępujemy w profesjonalny i przyjazny sposób. Możemy istnieć na rynku tylko, jeżeli ma to sens dla naszych dostawców i zapewnia wartość dodaną naszym klientom.

Wszystkich naszych klientów, dostawców i współpracowników traktujemy z sympatią, poszanowaniem i w sprawiedliwy sposób. Jesteśmy pewni siebie i działamy zdecydowanie, ale zawsze pamiętamy, aby słuchać tego, co inni mają nam do przekazania. Chodzenie do pracy powinno być przyjemnością.


Photo: Göran Strand

Dostępność

Trudno przecenić znaczenie dostępności. Nasi partnerzy powinni móc robić z nami interesy z łatwością. Klienci i dostawcy mogą skontaktować się z kimkolwiek zechcą w firmie Focus Nordic.

Dbamy o sprawną i szybką komunikację w obrębie naszej firmy. Z jednakowym szacunkiem odnosimy się do klientów, dostawców i współpracowników.


Photo: Lisa Sihlberg

Odpowiedzialność

Bierzemy na siebie odpowiedzialność i odważnie podejmujemy decyzje. W naszej firmie nie obowiązuje zasada zerowej tolerancji dla błędów. Popełnianie błędów jest czymś normalnym. Bierzemy odpowiedzialność za własne błędy, ich naprawianie i staramy się ich unikać w przyszłości. Dzięki temu jesteśmy wiarygodni jako firma i jako poszczególne osoby.


Photo: Jonas Borg

Otwartość na zmiany

Rozumiemy, że zawsze przychodzi czas na zmiany i jesteśmy na nie otwarci. Popyt na rynku, potrzeby klientów i dostawców w przyszłości zmienią sposób, w jaki pracujemy.

Adres rejestrowy Focus Nordic Poland ul. Wiertnicza 165 02-952 Warszawa Adres korespondencyjny Focus Nordic Poland Al. Jerozolimskie 178 02-486 Warszawa KRS: 0000637937

Znajdź na mapach Google

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o produktach, inspiracje i oferty specjalne.