Fotografia
Wideo

YoloLiv

YoloLiv to firma technologiczna, która stoi za sukcesem niezwykle innowacyjnego monitora Yolobox. Yolobox to monitor studyjny do streamingu na żywo z wbudowanym oprogramowaniem, który ułatwia działania związane z przygotowaniem takiej transmisji. Dzięki Yolobox wzniesiesz swój streaming na żywo na zupełnie nowy poziom, ponieważ zyskasz dostęp do opcji, które nigdy wcześniej nie były dostępne.

YoloLiv:
2

Sortuj według:

Pokaż jako

Za pomocą monitora Yolobox możesz zacząć na żywo transmitować wydarzenia na bezprecedensową skalę i z niespotykaną efektywnością.
Dzięki funkcji „wszystko w jednym” monitor Yolobox jest jednocześnie koderem, monitorem, switcherem i rejestratorem. Yolobox może pobierać multimedia z wielu różnych urządzeń, takich jak lustrzanki cyfrowe, drony, kamery DV, kamerki GoPro i smartfony.

Możesz transmitować swoje multimedia na żywo z rozdzielczością od 720 do 1080p. Za pomocą monitora Yolobox możesz streamować nawet na trzech różnych kanałach jednocześnie, np. w serwisie YouTube, usłudze Facebook LIVE i TwitchTV.

Informacje o firmie YoloLiv

Firma YoloLiv została założona w 2015 r. w Chinach. Od początku działalności jej specjaliści zajmują się projektowaniem i rozwijaniem zarówno sprzętu, jak i oprogramowania po to, aby znaleźć idealne rozwiązanie do streamingu na żywo.

 

Adres rejestrowy Focus Nordic Poland ul. Wiertnicza 165 02-952 Warszawa Adres korespondencyjny Focus Nordic Poland Al. Jerozolimskie 180 02-486 Warszawa KRS: 0000637937

Znajdź na mapach Google

Wybierz region