Fotografia
Wideo

Boundary

Boundary dostarcza innowacyjne technicznie i trwałe plecaki, torby na ramię, etui na aparaty fotograficzne i torby crossbody/plecaki na ramię zaprojektowane tak, aby były trwałe i czyniły życie wygodniejszym w drodze lub poza nią. Poniżej prezentujemy tylko kilka wybranych serii z wysokiej jakości i trwałego asortymentu firmy Boundary.

Plecak Errant łączy się z wieloma akcesoriami, zapewniając poziom adaptacji dla codziennego noszenia. Sprawna organizacja, modułowe komponenty i łatwy dostęp sprawiają, że kreatywne narzędzia są uporządkowane, sprzęt fotograficzny pod ręką, a miejsce na wszystko i wszędzie.

Plecak Prima to najlepszy modułowy plecak podróżny z możliwością dopasowania i modułowymi elementami, które pozwalają na lepszą organizację rzeczy osobistych, sprzętu fotograficznego i akcesoriów.

Przy tworzeniu plecaka z recyklingu Rennen inspirowaliśmy się klasyczną stylistyką oraz chęcią zmiany podejścia do tego, jak można wykorzystać materiały z recyklingu, uwzględniając technologie firmy Boundary, odpowiednią jakość i modułowe ulepszenia, aby wznieść produkty z tej serii na nowy poziom zrównoważonego rozwoju.

Boundary Supply:
68

Sortuj według:

Pokaż jako

Boundary SupplyBoundary Rift Pack (Onyx)
Numer art.
117550
EAN
810081840644
Boundary SupplyBoundary ACC Strap
Numer art.
117597
EAN
810081840958
Boundary SupplyBoundary Arris Pack (Onyx)
Numer art.
117525
EAN
810081840682
Boundary SupplyBoundary MK2 LT Camera Case
Numer art.
117605
EAN
810081840101
Boundary SupplyBoundary Rennen Pouch (Black)
Numer art.
117612
EAN
810081840460
Boundary SupplyBoundary Rift Pack (Sienna)
Numer art.
117554
EAN
810081840637
Boundary SupplyBoundary WR Pouch (Slate Blue)
Numer art.
117558
EAN
810081840699
Boundary SupplyBoundary EXT Lash Straps
Numer art.
117600
EAN
810081840965
Boundary SupplyBoundary Stasis Sling (Olive)
Numer art.
117546
EAN
810081840132
Boundary SupplyBoundary MK-1 Camera Case
Numer art.
117592
EAN
810081840262

Ich modułowe systemy zapewniają wygodne i proste rozwiązanie do przenoszenia sprzętu osobistego, fotograficznego i technicznego. Nie bój się pobrudzić, gdy szukasz kolejnej wielkiej przygody do udokumentowania. Te torby to projekt oparty na funkcjonalności, stworzony z myślą o dynamice codziennego życia, na szlaku lub poza nim.

Produkcja Bluesign zmniejsza zużycie wody, energii i chemikaliów

Boundary dostarcza produkty tylko przy użyciu materiałów, podwykonawców i fabryk Bluesign. Bluesign oznacza zmniejszony wpływ na środowisko naszego łańcucha dostaw od fabryki do produktu końcowego, zapewniając jednocześnie etyczne traktowanie pracowników fabryki. Zmniejsza to wpływ na środowisko całego łańcucha dostaw od fabryki do produktu końcowego. Bluesign pomaga fabrykom działać bardziej efektywnie, co zmniejsza całkowite zużycie wody, energii i środków chemicznych.

Te zatwierdzone fabryki muszą spełniać rygorystyczne standardy kontroli zanieczyszczeń, a także charakteryzować się najsurowszymi na świecie wymaganiami bezpieczeństwa chemicznego dla tekstyliów. Poprzez ten certyfikowany łańcuch dostaw Boundary może pomóc zmienić tradycyjny paradygmat i swoje wysiłki, aby zapewnić najbardziej zrównoważone produkty. Firma zobowiązała się do korzystania z certyfikowanych materiałów Bluesign i jeszcze bardziej aktywnego wykorzystywania certyfikowanych materiałów Bluesign we wszystkich swoich projektach.

Zrównoważony rozwój, również jeśli chodzi o wybór materiałów

Boundary poświęca mnóstwo uwagi na materiały, z których produkuje, zapewnia zrównoważoną innowację dzięki wysokiej jakości materiałom Bluesign. Materiały zorientowane są na wydajność, która przekracza oczekiwania poza miejscem przeznaczenia.

Wykorzystujemy jedną z najmocniejszych tkanin nylonowych na rynku, materiały pochodzące z recyklingu, które zostały przekształcone w wytrzymałe przędze wysokiej jakości, X-Pac, która jest 3-warstwową laminowaną konstrukcją tkaniny z 210D / Multicam 500D Nylon Cordura z Barricade ™ DWR oraz włókna Kevlar X-Ply, aby dodać stabilność ukośną i wytrzymałość na rozdarcie, a następnie pokryć wszystko 100% wodoodporną laminacją PET. To jest X-pac – nie spotkasz się z tym na co dzień.

Magnetyczny system dokujący jest kolejnym kluczowym elementem systemu modułowej konstrukcji Boundary. Pozwala on na szybkie mocowanie akcesoriów wewnątrz plecaka. Magnetyczny osprzęt to kolejna świetna funkcja, która zabezpiecza urządzenia dzięki systemowi auto-locking na paskach. Życie w podróży staje się wygodniejsze.

Zamki błyskawiczne YKK StormGuard

Suwaki YKK StormGuard to wodoodporne, wysokiej jakości suwaki na każdą pogodę, zapewniające doskonałą ochronę i łatwy dostęp do wewnętrznych przegródek. Długotrwałe i wytrzymałe.

O firmie Boundary

Przywiązanie firmy Boundary do rozwiązań zrównoważonych i produkcji wysokiej jakości toreb i plecaków doprowadziła do jej rozwoju. To wszystko dzięki wysoce funkcjonalnym produktom i innowacjom technicznym. Czerpiemy inspirację z tworzenia trwałych produktów i wspierania inicjatyw, które są bezpośrednio korzystne dla środowiska. Dzięki temu firma stworzyła funkcjonalny design i niezbędne produkty, które pasują do dynamizmu codziennego życia, na szlaku lub poza nim.

Każdy etap procesu produkcyjnego i każdy aspekt biznesu ma wpływ na środowisko i ludzi, więc Boundary szczyci się jako marka, która wdraża materiały Bluesign w każdym produkcie, który tworzy i zapewnia uczciwe praktyki, bezpieczne warunki pracy i zrównoważoną produkcję tkanin w całym naszym łańcuchu dostaw.

Adres rejestrowy Focus Nordic Poland ul. Wiertnicza 165 02-952 Warszawa Adres korespondencyjny Focus Nordic Poland Al. Jerozolimskie 180 02-486 Warszawa KRS: 0000637937

Znajdź na mapach Google

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o produktach, inspiracje i oferty specjalne.