5 sposobów na dekorowanie za pomocą ramek Focus

Doskonałym sposobem na udekorowanie każdego pomieszczenia jest po prostu powieszenie na ścianach kilku oprawionych zdjęć. Istnieje jednak o wiele więcej sposobów na wykorzystanie ramek Focus. Pozwól, że przedstawimy Ci kilka z nich!

Ramki ze zdjęciami, obrazami, wspomnieniami lub dziełami dzieci to doskonałe akcesoria do stworzenia niepowtarzalnej, osobistej atmosfery w domu, pracowni, biurze lub gdziekolwiek indziej. Focus oferuje szeroki wybór ramek na zdjęcia w różnych rozmiarach, kolorach, materiałach i rodzajach szkła.

Chcesz stworzyć własną galerię ścienną z plakatami, a może nadać pomieszczeniom w swoim domu nieco bardziej osobisty charakter? Przedstawimy Ci 5 pomysłów na dekorację przy użyciu ramek Focus – na wypadek potrzeby dodatkowego zastrzyku inspiracji.

 

1. Ściany galerii

Zamień każdy pokój w swoim domu w źródło energii i inspiracji dzięki własnej, pięknej ścianie galeryjnej. Oprawianie zarówno zdjęć, jak i plakatów na ścianie to prosty sposób na stworzenie pięknej ściany galeryjnej.
Niezależnie od tego, czy jest ona duża, mała, czy gdzieś pomiędzy, stworzenie ściany z ulubionymi grafikami, zdjęciami i dziełami sztuki może podnieść styl każdego pomieszczenia. Wybór ram jest tak naprawdę kwestią osobistych preferencji. Można oprawić każdy obraz z osobna lub wybrać taką samą ramę dla każdego obrazu, co zazwyczaj daje bardzo czysty i klasyczny wygląd. Istnieje wiele sposobów na aranżację, nie ma dobrych i złych rozwiązań, więc puść wodze fantazji.
2. Ramki – nie tylko na ścianach

Ustaw kilka ramek na półce lub półce z obrazami, aby dodać sztukę do swojego domu. To bardzo prosty sposób na dekorowanie i eksponowanie bez robienia dziur w ścianach. Ramki ułatwiają także zmianę wystroju w zależności od pory roku, okazji, a nawet nastroju.

Umieść zdjęcia lub inne przedmioty, które chcesz mieć łatwo widoczne i wymienialne w stojaku na zdjęcia Focus. Doskonale nadaje się na przykład na menu obiadowe, kartę identyfikującą gościa itp.

Użyj tablicy magnetycznej do pisania Focus Soul na zdjęcia, pocztówki, notatki itp. W ten sposób jeszcze łatwiej będzie je wymieniać w zależności od pory roku lub nastroju.
3. Dopasuj ramkę do wystroju swojego domu

Urządzanie wnętrz, nawet dla profesjonalisty, może być nie lada wyzwaniem. Każdy dom jest inny, a każdy właściciel ma swoje własne poczucie stylu. W asortymencie Focus można wybierać spośród ramek wykonanych z różnych materiałów, takich jak drewno, plastik, kompozyt i metal. Nasze ramki można również kupić w wielu różnych kolorach, aby dopasować je do stylu wnętrza. Posiadamy ramki w kolorach: czarnym, białym, szarym, brązowym, a także srebrnym, dębowym, złotym i brązowym.

4. Czerń i biel są zawsze odpowiednie.

Jeśli masz kolorowy pokój, czarno-białe zdjęcia pozwolą Ci go udekorować, nie odwracając uwagi od pozostałego wystroju. Z drugiej strony, może masz minimalistyczny pokój, który chcesz utrzymać w prostocie – w takim przypadku czarno-białe zdjęcia to doskonały wybór. Czarne ramki stanowią doskonały dodatek do czarno-białych zdjęć. Pozwalają zachować porządek i ład, a jednocześnie sprawiają, że zdjęcia się wyróżniają. Białe ramki są piękne, a dzięki dopasowaniu białych ramek i czarno-białych zdjęć można uzyskać fajny i bardzo elegancki efekt. A może chcesz stworzyć elegancką, współczesną galerię z czarno-białymi zdjęciami w niedopasowanych ramkach. Możesz także użyć różnych passepartout, aby podkreślić zdjęcie.
5. Zastanów się, co oprawiasz

Na pewno warto zastanowić się nad ogólnym wyglądem zdjęcia. Jednak w pierwszej kolejności należy zastanowić się, jak każda z odbitek będzie wyglądać w swojej indywidualnej ramie. Powinno to wpłynąć na sposób mieszania i dopasowywania ramek.
Chcesz mieć tylko dwa style ramek, ale jedno zdjęcie nie wygląda dobrze w żadnym z nich? Pomyśl o tym, aby zrobić z nim coś innego. To, jak rozmieścisz ramki, zależy wyłącznie od Ciebie. Bez względu na to, jak zdecydujesz się to zrobić, ważne jest tylko to, aby Ci się podobało.


Adres rejestrowy Focus Nordic Poland ul. Wiertnicza 165 02-952 Warszawa Adres korespondencyjny Focus Nordic Poland Al. Jerozolimskie 178 02-486 Warszawa KRS: 0000637937

Znajdź na mapach Google

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o produktach, inspiracje i oferty specjalne.