Aleksandra Zaborowska

Polska

Zdjęcie: Aleksandra Zaborowska

Aleksandra Zaborowska ur.1991 jest absolwentką uczelni PWSFTviT w Łodzi, na której obroniła tytuł magistra sztuki. Od dwunastu lat zajmuje się zawodowo fotografią, jej obszary specjalizacji to portret, moda i komercja. Publikowała swoje prace modowe w magazynach na całym świecie m.in. Vogue, Elle, L’Officiel, Harper’s Bazaar, Interview, a jej projekty artystyczne można było zobaczyć na wystawach w Berlinie, Kopenhadze czy Pekinie.

W gronie jej klientów komercyjnych są takie marki jak Mohito, Origins, Medicine, Kazar, Big Star Jeans, Tatuum, Wólczanka, Lavard, APART, Deni Cler, EA Sports i wiele innych. Pracowała z najbardziej rozpoznawalnymi twarzami w polskim showbiznesie - Robertem Lewandowskim, Martyną Wojciechowską, Agnieszką Radwańską, Igą Świątek, Grzegorzem Krychowiakiem i innymi.

Przez lata pracy zdobyła ogromne doświadczenie zawodowe, co w 2020 roku zaowocowało zaproszeniem od Szkoły Filmowej w Łodzi. Obecnie Aleksandra prowadzi wykłady z fotografii portretowej na uczelni, która uważana jest za jedną z najlepszych szkół artystycznych w Europie.

 

 

Adres rejestrowy Focus Nordic Poland ul. Wiertnicza 165 02-952 Warszawa Adres korespondencyjny Focus Nordic Poland Al. Jerozolimskie 178 02-486 Warszawa KRS: 0000637937

Znajdź na mapach Google

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj najnowsze informacje o produktach, inspiracje i oferty specjalne.