Odwrócony do góry nogami Polaroid Originals wraz z 3 sezonem Netflix Stranger Things!

Opublikowany:

Stranger Things OneStep2

Tego lata platforma Netflix® wyemituje szeroko oczekiwany trzeci sezon amerykańskiego serialu science-fiction, Stranger Things®.

Z tej okazji, Polaroid Originals połączył siły z producentami serialu i stworzył nowy, natychmiastowy analogowy aparat i specjalny film, który przewróci Twój świat do góry nogami.

Aparaty i filmy będą dostępne w sklepach stacjonarnych i online od 6 maja 2019 roku.Od tego czasu fani serialu mogą odważyć się na alternatywny, nowy wymiar Stranger Things. Specjalna edycja aparatu upodobniona na wzór telewizora wyposażona została w odwrócone do góry nogami logo Polaroid. Aparat wręcz zachęca do eksperymentowania z nieziemskimi perspektywami i tworzenia przygodowych kompozycji w oparciu o film natychmiastowy.

Podobnie jak oryginalny model OneStep z 1977 r. nowy Polaroid Originals OneStep2 Stranger Things Edition to idealne narzędzie umożliwiające chwytanie tych jednorazowych chwil, zamienianie wspomnień w coś, co trzeba zachować, coś, czym można podzielić się z przyjaciółmi, coś prawdziwego, bez względu na to, jaki jest Twój świat.

Nowy aparat został dostosowany do dzisiejszych potrzeb dzięki obiektywowi o stałej ogniskowej, potężnej wbudowanej lampie błyskowej, łatwemu ładowaniu USB i samowyzwalaczowi. Akumulator wystarcza na 60 dni a wysokiej jakości obiektyw gwarantuje ostry obraz z odległości od 60 cm do nieskończoności. Aparat współpracuje z nową generacją filmów Polaroid Originals i-Type i filmów błyskawicznych typ 600.

Nowe filmy z limitowanej edycji
Polaroid Originals również opracował specjalny kolekcjonerski film, idealny dla najwierniejszych fanów serialu. Jako wyraz hołdu dla świata Stranger Things, każda 8 zdjęciowa paczka filmu będzie zawierała różnorodne grafiki, które przeniosą Cię z powrotem do roku 1985 w Hawkins, odkrywając Scoops Ahoy w nowym centrum handlowym Starcourt Mall i wracając do migających świateł salonu Joyce Byer.

Cena i dostawa:
Aparat i filmy są dostępne od ręki. Aparat Polaroid Originals OneStep2 Stranger Things Edition jest oferowany w cenie detalicznej 599,00 PLN. Film w limitowanej edycji Polaroid Originals Stranger Things w cenie: 79,90 PLN

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z rafal.karwacki@focusnordic.pl


Funkcje Polaroid Originals Stranger Things OneStep2

• Łatwy w użyciu
• Solidna i nowoczesna funkcjonalność
• Wysokiej jakości obiektyw zapewniający najlepszą ostrość obrazu z odległości zaledwie 60 cm
• Potężna wbudowana lampa błyskowa
• Współpracuje z nowymi filmami i-Type i Classic 600
• Długi czas pracy akumulatora i u żyteczność dzięki łatwemu w użyciu ładowaniu USB
• Samowyzwalacz, dzięki któremu fotograf może być także w kadrze
• Wizjer optyczny