Lexar wybiera Focus Nordic na wyłącznego dystrybutora w Polsce!

Opublikowany:

Lexar, amerykański producent i globalna marka znana z technologicznych rozwiązań przenośnych pamięci flash przyznała firmie Focus Nordic prawo do wyłącznej dystrybucji swoich produktów na terenie Polski.

Od ponad 20 lat Lexar jest wiodącą, globalną marką dostarczającą wszechstronnych rozwiązań skupiających się na kartach pamięci i czytnikach. Wielokrotnie doceniana przez Użytkowników i nagradzana przez media oferta obejmuje karty pamięci, czytniki kart, dyski SSD oraz pamięci flash USB przeznaczone dla profesjonalnych fotografów, operatorów kamer i ogólnie kreatorów treści, którzy wymagają wysokowydajnych technologicznie rozwiązań kontentu foto i video full HD 1080p, 3D i wideo 4K. 

Dzięki szerokiej ofercie produktowej Lexar,  każdy Użytkownik niezależnie od zakresu wykonywanej pracy, może łatwo znaleźć odpowiednie rozwiązanie dostosowane do swoich potrzeb.

Wszystkie wdrażane projekty i nowe produkty Lexar, zanim opuszczą fabrykę, przechodzą obszerne testy w laboratoriach wyposażonych w ponad 1100 cyfrowych urządzeń pomiarowych w celu zapewnienia wydajności, jakości, kompatybilności i niezawodności dla klientów detalicznych i korporacyjnych.